درباره سیمپل پرس

سیمپل پرس یک افزونه انجمن ساز حرفه ای و قدرتمند میباشد که با زبان فارسی کاملا هماهنگ شده است. از ویژگی های شاخص این افزونه میتوان به یکپارچگی ان با وردپرس از هر نظر اشاره نمود.

با وجود اینکه وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند به شمار میرود اما همیشه یکی از ضعف های این سیستم عدم وجود یک افزونه انجمن ساز حرفه ای و هماهنگ با آن بوده است. متاسفانه بسیاری از افزونه های انجمن ساز فعلی که در مخزن وردپرس وجود دارند و پشتیبانی فارسی میشوند از کارایی مناسبی برخوردار نیستند و نمیتوانند رضایت کاربران وردپرس را به دست بیاورند، از این رو ما تصمیم گرفتیم برای هموطنان عزیزمان یکی از بهترین افزونه های انجمن ساز وردپرس(سیمپل پرس) را با پشتیبانی فارسی ارائه دهیم و به فقدان یک اقزونه انجمن ساز و قدرتمند که با وردپرس کاملا هماهنگ میباشد پایان دهیم

سیمپل پرس یک افزونه انجمن ساز حرفه ای و قدرتمند میباشد که در مخزن وردپرس وجود ندارد. هسته این افزونه در سایت رسمی خود به صورت رایگان قابل دریافت میباشد و برای دانلود و نصب افزونه های سیمپل پرس باید سالیانه مبلغی را پرداخت نمایید. افزونه سیمپل پرس در سایت رسمی ان پشتیبانی فارسی ندارد و برای خرید افزونه های انجمن نیز باید با درگاه پی پال خرید خود را انجام دهید که کشور عزیزمان توسط این درگاه تحریم شده است و بسیاری از وبمستر ها توانایی پرداخت توسط این درگاه ها را ندارند. همچنین پوسته ها و افزونه ها هیچ کدام فارسی سازی نشده است، هسته سیمیپل پرس که به صورت رایگان ارائه میشود پشتیبانی فارسی ندارد و کاربران فارسی زبان داخل کشور نمیتوانند از این افزونه قدرتمند به راحتی استفاده نمایند. از این رو ما پشتیبانی کامل این انجمن ساز را به عهده گرفتیم و فایل های فارسی افزونه را ارائه میدهیم و همچنین تمام افزونه های ارائه شده توسط سایت رسمی سیمپل پرس را برای فروش به کاربران ایرانی ارائه خواهیم داد.

لازم به ذکر است سایت سیمپل پرس فارسی هیچ وابستگی به سایت رسمی افزونه ندارد و پشتیبانی افزونه، بروزرسانی ها و سیاست های آن مستقیما توسط همین سایت صورت میپذیرد لذا ما تنها افزونه ی سیمپل پرس را که در سایت خود ارائه میدهیم و سیاست های استفاده از ان را وضع میکنیم پشتیبانی خواهیم کرد.

توجه کنید هسته و افزونه های ارائه شده توسط ما دارای کیفیت اورجینال میباشد و کاملا امن و توسط سایت رسمی سیمپل پرس دریافت و با افزودن فایل های زبان پوسته و افزونه ها و همچنین پارسی سازی افزونه در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد. بنابراین تنها راه دریافت افزونه کامل و اروجینال با پشتیبانی فارسی از این سایت میباشد و افزونه های دریافت شده از سایت رسمی آن شامل پشتیبانی ما، فارسی سازی و بروزرسانی ها نخواهد بود. همچنین سیاست های استفاده از افزونه و بروزرسانی ها توسط همین سایت وضع شده و شامل سیاست های سایت رسمی نمیباشد

ویژگی های سیمپل پرس را مشاهده کنید یا حداقل دموی ان را ببینید